با کمپ های تبلیغاتی گوگل در صفحه اول دیده شوید.

کمپ های گوگل براساس نیاز و کلمات انتخابی، شما را در صفحه اول گوگل قرار میدهد. سیستم کار با تبلیغات گوگل کاملا راحت است شما فقط باید شارژ خریداری کنید و براساس کلیک و نمایش از هزینه شارژ شما کم خواهد شد. هزینه هر کلیک براساس نوع انتخاب از کلمه شما و بازه زمانی جستجو و نمایش تعیین میشود یعنی درواقع میتوان گفت عدد ثابتی وجود ندارد و خود گوگل تصمیم گیرنده نرخ کلیک است.

شرکت لوناتک مفتخر است در این زمینه بعد از سالیان بسیار کاملا حرفه ای این کمپ را تشکیل داده و مدیریت میکند. ما تمام آمار را در اختیار شما قرار خواهیم داد و مدیریت کمپ را به عهده میگیریم.شما لازم نیست کاری انجام دهید کارشناسان ما حواسشان به کمپ شما هست و تمام آمار را در اختیار شما قرار خواهند داد.

چرا تبلیغات در گوگل؟

گوگل را دیگر همه می‌شناسیم؛ بزرگ‌ترین موتور جست‌وجو در دنیا و پر ترافیک‌ترین وب‌سایت در ایران. وب‌سایت گوگل یکی از اصلی‌ترین کانال‌های تبلیغاتی برای کسب‌ و کارها به شما می‌آید. تبلیغات در گوگل به دلیل نمایش در زمان و مکان مناسب، این فرصت را در اختیار کسب‌ و کارها قرار می‌دهد تا مشتریان بالقوه را سریع‌تر به سمت وب‌سایت خود هدایت کنند.

با تبلیغ در گوگل، شما هریک از سرویس‌های گوگل و همکاران تجاری آن را تبدیل به جایگاه تبلیغاتی خود می‌کنید. پس از ایجاد تبلیغ، تبلیغات شما به کاربران این سرویس‌ها و توسط هوش مصنوعی گوگل نمایش داده می‌شوند. در حال حاضر و در سرویس‌های گوگل، بیش از یک میلیارد جست‌وجو در هر روز انجام می‌شود و این فرصت خوبی برای شما است تا تبلیغاتتان را به مشتریان بالقوه خود در سریع‌ترین زمان ممکن نشان دهید.لوناتک، پارتنر رسمی گوگل است و با ارائه راه‌کارها و بسته‌های متنوع تبلیغاتی، در کنار شما است. ما اطمینان حاصل می‌کنیم تا کسب‌ و کار شما به حداکثر پتانسیل خود برسد و انتخاب اول و اصلی مشتریان در بازار فعالیت‌تان باشد.