• تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18
  • تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18

خدمات ایمیل درون سازمانی Microsoft Exchange

خدمات ایمیل درون سازمانی Microsoft Exchange

یکی از بزرگترین پروژه های مایکروسافت و بخشی از خط تولید مایکروسافت سرور است که امکان ارسال , دریافت و مدیریت ایمیل, تماس ها, تقویم و مدیریت وظایف را فراهم می کند. اولین نگارش از این محصول در سال 1993 به صورت محدود در اختیار تقریبا 500 شرکت قرار گرفت. در سال 1996 اولین نگارش عمومی این محصول به نام Exchange server 4-0  ارائه شد و در سال 1997 با ارائه ی نگارش Exchange server 5-0 آمار مشتریان این محصول به 32 هزار کاربر رسید. به همراه این نگارش اولین نسخه outlook web access نیز ازائه شد. در سال 2000 اولین نگارش یکپارچه ی آن با  Active Directory ارائه شد و در سال 2003 , 2003 exchange server  ارائه شد. در اواخر سال 2006 , exchange server 2007 ارائه شد که مهم ترین تفاوت های آن با نگارش های قبلی, ارائه ی آن تنها برای سکوهای 64 بیتی  بود. در اواخر سال 2009 , نگارش 2010 این محصول ارائه شد که تنها با سرور 2008 سازگار می باشد. هم اکنون مایکروسافت نگارش 2013 را در بازار دارد.

ویژگی های نرم افزار

یکپارچه سازی با شیرپوینت

مایکروسافت اکسچنج سرور، قابلیت یکپارچه سازی با مایکروسافت شیرپوینت را از طریق صندوق های ایمیل سایت و In-Place eDiscovery دارد. به عنوان مثال زمانی که عضو جدیدی به گروه کاربری اضافه می شود شما می توانید از آلارم های شیرپوینت که به صورت ایمیل ارسال می شوند مطلع شوید.

یکپارچه سازی با CRM

با قابلیت server side sync که از یکپارچگی اکسچنج و سی ار ام حاصل شده است، شما می توانید لیست وظایف، تماس ها و قرار ملاقات های خود را در سی ار ام از طریق اوتلوک نیز مشاهده کنید. همچنین شما می توانید مستقیما از درون محیط سی آر ام برای مشتریان خود ایمیل ارسال کنید و پاسخ آن ها را در همان جا دریافت کنید.

یکپارچه سازی با فروشگاه ساز

فروشگاه ساز به تناسب رویدادها ایمیل های مختلفی ارسال می کند. با ایجاد یکپارچگی بین اکسچنج و فروشگاه ساز بدون نیاز به هیچ تنظیم خاصی تمام این ایمیل ها از آدرس ایمیل شما و از طریق اکسچنج به مخاطبین ارسال می شود. مواردی مانند تایید ثبت نام، فراموشی کلمه عبور، ارسال پیش فاکتور، ارسال سفارش خرید به فروشندگان شما و …

یکپارچه سازی با اتوماسیون اداری

با استفاده از این قابلیت شما می توانید از محیط وب اوتلوک و یا ویندوز اوتلوک مستقیما نامه ایجاد و ارسال کنید و سوابق گردش نامه را نیز مشاهده نمایید و یا نامه خود را در قالب مورد نظرتان چاپ کنید.