• تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18
  • تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18

در شرایط بد اقتصادی فقط یک آی تی خوب میتواند یک شرکت را نجات دهد.

همیشه بحث سر این بوده است که که IT یا فناوری اطلاعات برای سازمان هزینه است یا خیر. پاسخ این سوال روشن است اگر شما خودرو خود را بدست یک مکانیک بد بسپارید نه تنها خودرو شما را درست نمیکند بلکه امکان دارد هزینه گزافی نیز روی دست شما بگذارد. سیستم آی تی یا همان فناوری اطلاعات نیز به همین شکل کار میکند و احتمال دارد بجای درست کردن فقط هزینه تراشی کند.
این روزها در زمینه فناوری اطلاعات نمیتوانید به هر کسی که اندکی با کامپیوتر یا سرور کار کرده است اکتفا کنید. دنیای فناوری بسیار با سرعت پیش میرود نمیشود فکر کهنه یا آموخته های ۵ سال پیش را امسال نیز پیاده سازی کرد فقط کسانی در این رشته موفق هستند که هرروز خود را صرف مطالعه موارد جدید میکنند و همیشه آنهایی که در انتخاب نیروی فناوری اطلاعات مشکل دارند هزینه های بسیاری ناخواسته برای آن پرداخت میکنند.
ما سالهای بسیاری است که در زمینه فناوری اطلاعات فعال هستیم ما IT را طبق نیاز سازمان پیاده سازی میکنیم نه طبق سلیقه خودمان پس با ما تماس بگیرید.
در بخش فناوری اطلاعات یک سازمان ابتدا باید نرم افزار سازمانی مناسبی برای شما و طبق نیاز شما انتخاب شود هرچقدر تعداد نرم افزارهای یک سازمان یا شرکت کمتر باشد طراحی سیستم کم هزینه تر و بهینه تر است.
مایکروسافت سالهاست در رتبه اول نرم افزارهای سازمانی قرار دارد و میتوان به یکی از نرم افزارهای سازمانی آن یعنی Dynamics365 اشاره کرد که به تنهای میتواند به ERP تبدیل شود.
در این میان یکپارچکی با دیگر نرم افزار بسیار مهم است، انقدر مهم است که شرکت های بسیاری را میشناسیم که ضربه های سنگینی خورده اند بدلیل اینکه بدون برنامه ریزی و داشتن دانش کافی ارتباط بین نرم افزارها برقرار کرده که خود محدودیت های فراوانی در پی داشته است.
امروزه IT را به چکاپ ویندوز نگاه نکنید در وضعیت بد اقتصادی یک سرمایه گذاری درست روی بخش آی تی میتواند ریز ترین داده ها را برای شما تبدیل به پول کند. داده ها و زمان هایی که همینطور در یک سازمان بیهوده هدر میروند.

این مطلب هم بخوانید:  قبل از هر کاری هدف داشته باشید! حتی در زمینه آی تی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.