• تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18
  • تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18

معرفی سرویس Mega یک فضای ابری 50 گیگابایتی رایگان

از آنجایی که تمام مشتریان و هرکسی که با لوناتک در ارتباط است طبق شعار این شرکت باید “جلوتر از دیگران حرکت کند” امروز تصمیم گرفتیم سرویسی را برای همراهان خود معرفی کنیم که زندگی دیجیتالی را برای آنها ساده تر کند و آن سرویس چیزی نیست جزء یک فضای ابری رایگان با 50 گیگ فضا برای آپلود عکس ، ویدئو ، مخاطبین ، فایل و …

این سرویس بر خلاف دیگر سرویس های ابری توسط کلاینت خود به رمز گذاری و یا غیر فعال کردن رمز گذاری فایل ها می پردازد و توسط کاربران، امکان این کار را نمی دهد.

مگا” تاکنون کاربران زیادی را به سمت خود در سرار جهان جذب کرده است که البته مطمئنا شما هم اگر در این سرویس ثبت نام کنید عاشق آن خواهید شد.

 

اگر شما از OneDrive مایکروسافت یا گوگل درایو استفاده میکنید میشود گفت مگا دقیقا همان کار را انجام میدهد ولی با فضای رایگان بیشتر ولی از آنجایی که لوناتک بیس مایکروسافتی دارد به شما پیشنهاد میکند برای کارهای بیزینس از OneDrive مایکروسافت استفاده کنید که امکانات بیشتری در زمینه بیزینس دارد بخصوص بخاطر آفیس و از گوگل درایو هم برایکارهای گوشی اندروید و بکاپ گرفتن از واتس اپ و مگا را برای کارهای شخصی استفاده کنید.

قابلیت های مگا شامل اپلیکیشن اندروید و نرم افزار برای ویندوز و تمام پلتفرم ها میشود که شما میتوانید از مخاطبین گوشی گرفته تا عکس و ویدئو و هر چه فایل در گوشی و کامپیوتر خود دارید با مگا از آن محافظت کنید.

ما سرعت مگا را با دیتاسنترهای افرانت تست کرده ایم سرعت آپلود مگا 8 مگابیت بر ثانیه و دانلود تا 100 مگابیت بر ثانیه یک سرعت شگفت انگیز برای کسانیکه انتقال فایل بسیار دارند.

همچنین اگر شما روزانه فایل های گیگابیتی باید جابه جا کنید هیچ محدودیتی در حجم فایل وجود ندارد.

با ما همراه باشید تا سرویس های بیشتری معرفی کنیم.

درصورتیکه این مطلب شما را جذب کرد و نیاز به آموزش ویدئویی داشتید در قسمت نظرات برایمان بنویسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.