• تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18
  • تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18

نصب و راه اندازی UTM کریو

UTM ، مخفف Unified Threat Management و به معنای مدیریت تهدید یکپارچه می­باشد. UTM  ها معمولاً شامل بسته های امنیتی کامل برای محافظت از شبکه در مقابل تهدیداتی از جمله : ویروس ها ، هرزنامه ها ، بد افزار ها ، برنامه های کلاه برداری ، حملات امنیتی ، نفوذ هکر ها و … می باشد. این بسته های امنیتی معمولاً شامل : فایروال ، آنتی ویروس ، آنتی اسپم ، IPS و … می باشند.

مختصر زیر مجموعه‌های UTMها

1 – Network Firewall دیواره آتش شبکه

دیواره آتش Secure point ترافیک ورودی و خروجی شبکه و همچنین ترافیک بین شبکه‌های داخلی را کنترل می‌کند. مدیر شبکه می‌تواند دسترسی به پروتکل را به هر شبکه داخلی، سرویس دهنده، هر سرویس و هر گروه از کاربران اجازه استفاده داده و یا مسدود نماید.

2 – شبکه خصوصی مجازی VPN

در قسمت VPN Secure point از روش‌های مختلف رمزگذاری داده‌ها (Data Encryption) استفاده می‌کند تا یک تونل امن بر روی بستر عمومی اینترنت ایجاد کند. برای پاسخگوئی به هر نیاز، Secure point VPN با انواع ساختارهای VPN سازگاری دارد مانند Host to Host, Net to Net & Host to net. Secure point VPN انواع پروتکل‌های VPN نظیر IPSec, L2TP Over IPSec, PPTP را پشتیبانی می‌کند. همچنین کاربران VPN می‌توانند از نوع Windows, Mac OS X, Windows Mobile و دیگر انواع کاربران VPN برپایه استاندارد IPSec باشند.

3 – عامل تصدیق کاربر UserAuthentication

تعیین صحت (Authentication) و مشخص کردن حدود و اختیارات هر کدام از کاربران در محیط DHCP و پشتیبانی از پروتکل Radius می‌باشد.

4 – فیلتر محتوا Content Filtering

فیلتر کردن محتوای اطلاعات دریافتی از اینترنت http و ftp بوسیله طبقه بندی (مبتذل، خشونت، …) و یک فیلتر هوشمند برای محافظت اطلاعات کارکنان و منابع شبکه ای سازمان.

5 – Firewall Security Management مدیریت امنیت دیواره آتش

این نرم افزار یک ابزار گرافیکی با امنیت بالا برای مدیریت از راه دور Secure point Network Firewall, VPN و Anti Virus/Content Filter است. Secure point Security Manager شما را از خطرات ناشی از مشکلات امنیتی مرورگرها حفظ می‌کند (برخی دیواره‌های آتش از یک مرورگر معمولی برای پیکربندی استفاده می‌کنند و مرورگرها هم مسائل امنیتی خاص خود را دارند) و همچنین رمزنگاری در آن پیاده سازی شده است.

6 – Spam Filter فیلتر ایمیل‌های ناخواسته

پیشگیری و مسدود کردن ایمیل‌های ناخواسته برای پروتکل‌های SMTP و POP3

7 – Antivirus ضد ویروس

ترکیب و جمع چند اتصال فیزیکی شبکه و اجتماع آن‌ها در یک اتصال منطقی بهمحافظت در برابر ویروس‌ها، تروجانها، کرم‌ها و کدهای مخرب، برنامه‌های جاسوسی (Spyware) برای پروتکل‌های وب (FTP ,HTTP) و ایمیل (SMTP, POP3) . نرم افزار آنتی ویروس Securepoint پروتکل‌های زیر را پشتیبانی می‌کند:
. SMTP – SMTP Antivirus Filtering
· POP3 – POP3 Antivirus-Filtering in transparent-mode
· HTTP – http Antivirus and Content Filtering
· FTP – ftp Antivirus and Content Filtering

8 – نرم افزار ضد جاسوسی Anti Spy ware

برنامه‌های جاسوسی برنامه‌های هستند که به ون اطلاع و اجازه کاربر بر روی کامپیوتر وی نصب و فعال می‌گردد و اقذلم به جمع آوری اطلاعات درباره فعالیت‌های کاربر و ارسال آنها به سایتهای خاص می‌نمایند. اثرات و عوارض این برنامه‌های جاسوسی از کند شدن تا سرقت اطلاعات شخصی و رمزهای عبور کاربر هستند. بخش ضد جاسوسی Secure point نه تنها از ورود برنامه‌های جاسوسی، تبلیغاتی. سایر برنامه‌های مخرب به داخل شبکه جلوگیری می‌کند بلکه از ارسال اطلاعات داخل به بیرون (حتی در صورت آلودگی سیستم‌های شبکه به برنامه‌های جاسوسی) نیز جلوگیری می‌نماید.

9 – Traffic shaping

تعیین حق تقدم برای اطلاعات مهم و پشتیبانی برنامه‌های خاص همانند VoIP بوسیله تخصیص پهنای باند مشخص و سرویس دهی بهینه.

10 – IDS/IPS

این دیواره آتش با داشتن سیستم هوشمند شناسائی حملات قادر به شناسایی، ضبط، تحلیل و گزارش حملات به سیستم و تشخیص هر گونه فعالیتهای مشکوک می‌باشد همچنین IDS/IPS تکمیل کننده ای جهت سیستم شناسائی و مانع نفوذ به شبکه می‌باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.