crm اصفهان
درباره ما
لوناتِک در کلیه حوزه های فناوری اطلاعات و دیجیتال  همراه شماست.

شرکت مهندسی لوناتِک با همکاری جمعی از متخصصین انفورماتیک و با سابقه ای بیش از دو دهه  فعالیت، یک شرکت مشاور، طراح، مجری و یک شریک قابل اعتماد در زمینه مهندسی نرم افزار برای موسسات و سازمان های مختلف است. در پیاده سازی و اجرای نرم افزار مایکروسافت سی ار ام Microsoft Dynamics 365/CRM تاریخچه درخشانی داریم. از سالیان دور با این نرم افزار کار کرده ایم و انواع پلاگین نویسی را برای این ابزار انجام داده ایم. همچنین ما با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود در زمینه طراحی سایت، سیستم تلفنی ویپ (VOIP) و دیگر نرم افزارهای مایکروسافت از جمله Exchange , Skype for Business و …  نیز بسیار حرفه ای عمل کرده ایم. کارشناسان ما دقیقا میدانند که چگونه باید یک شرکت را در مسیر درست هدایت کنند. هر موردی که به ذهن شما خطور کند با متخصصین ما در میان بگذارید آنها حتما یک راه حلی برای آن دارند.

خدمات و توانمندی های ما

مدیریت فناوری اطلاعات

راهی است که تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات از جمله: شبکه، تجهیزات داده، نرم افزار و ... جهت ارائه خدمات مطلوب کسب و کار با توجه به نیازهای یک سازمان ارائه می‌شود.

یکپارچه سازی داده ها

مدیریت یکپارچه سازی داده ها، نرم افزارها، فرایندهای سازمانی و اتصال آنها به سایر سیستم های سازمان و شعبات مختلف آن مجموعه

مشاوره توسعه سازمانی

مشاوره توسعه سازمانی پس از تحلیل و نیازسنجی ، با بکارگیری بهترین راهکارهای نرم افزاری که بیشترین انطباق با آن مجموعه را دارد به بهره وری و ارتقاء یک سازمان کمک میکند.

پرتال های سازمانی

پرتال سازمانی یکی از روش های مرسوم تبادل اطلاعات با مشتریان، کارمندان سازمان ها به صورت یکپارچه برای مدیریت اطلاعات در داخل یا خارج از یک سازمان می باشد.

آموزش و توانمندسازی مدیران و کارمندان

سرمایه گذاری در امر آموزش مدیران و کارکنان امری ضروری است که طی آن مهارت نگرش های مناسب برای ایفای نقش خاصی را می آموزند.

تخصص های حرفه ای ما

متخصصین ما برای تمامی مشتریان مایکروسافت سی آر ام و نرم افزار Dynamics 365 در سراسر ایران خدمات برنامه نویسی و ساخت پلاگین طبق نیاز مشتری انجام میدهند.
برخی از خدمات ما
ما خدمات انعطاف پذیری در زمینه فناوری اطلاعات به شما ارائه می دهیم.

شرکت هایی که به ما اعتماد کردند و تجربه همکاری با ما را دارند، هیچگاه ارتباط خود با ما را قطع نکرده اند.

سی ار ام/Microsoft Dynamics CRM

سی ار ام مایکروسافت قدرتمند ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در جهان است که توسط متخصصین لوناتک در ایران شخصی سازی شده است. افزایش فروش و بهره وری سازمان شما با بهترین تکنیک های بازاریابی و همچنین خدمات پس از فروش را با نرم افزار Microsoft Dynamics 365/CRM به متخصصین ما بسپارید.

برنامه نویسی اختصاصی

طبق نیاز و سنجش کار شما برنامه نویسی میکنیم و یا برنامه های شما را با هم یکپارچه میکنیم. ما سالیان طولانی در این زمینه تجربه داریم.

شبکه و سرور

ما در کانفیگ کردن سرور از بهترین ها هستیم و تمام مدارک لازم را از مایکروسافت داریم. کسب و کارتان را شناسایی میکنیم و طبق الگوی توسعه شما خدمات کانفینگ شبکه را انجام میدهیم.

سیستم تلفنی ویپ VOIP

سیستم تلفنی ویپ ما بسیار پیشرفته است. درواقع فقط سیستم تلفنی را برای شما پیاده سازی نمیکنیم بلکه آنرا برایتان توسعه داده و با نرم افزارهای دیگر ارتباط می دهیم.

طراحی و مدیریت وب سایت

برخی از شرکت ها وب سایت طراحی می کنند ولی قدرت مدیریت آنرا ندارند برای ما مهم است که سایت شما زنده باشد پس اگر بخواهید ما نیروی کافی برای مدیریت سایتتان در اختیار داریم.

خدمات طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی محصولات و خدمات شما در بستر دیجیتال(وب، اینترنت، شبکه های اجتماعی و…). امروزه شبکه های اجتماعی جدا از IT نیست پس چه بهتر با تیمی کار کنید که در کنار تیم های IT فعالیت میکنند.