• تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18
  • تلفن03191015061
  • ایمیلinfo@lunatech.ir
  • آدرساصفهان - میدان جمهوری اسلامی - مجتمع اداری تجاری نگین - طبقه دوم واحد 6
  • ساعتهای آزاد9 - 18

درباره ما

لوناتک

ما سفر خود را از سال 1378 آغاز کرده ایم و با سابقـه ای بیش از دو دهـه فعالیت در زمینـه های مهنـدسی نرم افزار، طـراحی وب سایت، طـراحی و اجـرای شبکـه و اتاق سـرور، مجازی سـازی نرم افزارها، مدیـریت ارتباط با مشتری، تحلیل داده ها و فرآیندهای سازمانی، طراحی و توسعه و شخصی سازی Microsoft CRM  برای سازمان های مختلف، یک شرکت طراح، مشاور و مجری هستیم که به صورت تخصصی و با هدف توانمندسـازی خود و دیگران، مشتاقانه به مسیر خود ادامه می دهیم.

در پیاده سازی و اجرای نرم افزار مایکـروسافت سی ار م Microsoft Dynamics 365/CRM تاریخچـه درخشانی داریم. از سالیان دور با این نرم افزار کار کرده ایم وانواع پلاگین نویسی را برای این ابزار انجام داده ایم، بنابـراین اگر شما نیاز منحصربفردی در کسب و کار خود دارید، ما درخواست شما را در این زمینه برآورده می کنیم.


ماموریت ما

موفقیت مشترک

ما درمجموعه لوناتک، نه تنها خواهان موفقیت هستیم، بلکه می خواهیم این موفقیت را به طور گسترده با اطرافیان خود به اشتراک بگذاریم. در این راستا منافع شما برای ما در اولویت است زیرا معتقدیم رشد ما وابسته به موفقیت مشتریانمان است.

توامندسازی دیگران

توانمندسازی هر فرد و هر سازمانی برای دستیابی به اهداف بیشتر و حرکت بسوی آینده ای بهتر از مهم ترین ماموریت های ما می باشد که مستلزم توجه دقیق به تاثیر شیوه های تجاری، سیاست ها و سرمایه گذاری های جامعه است.

نوآوری

ما بر این باوریم که فناوری عاملی برای رشد و نوآوری در آینده بشریت است و برای ساختن پلتفرم ها و منابع، و ایجاد تاثیر مثبت و پایدار به ما کمک می کند. 
در دنیایی که برای حل فوری ترین چالش های خود، نیاز به فناوری بیشتری دارد، خود را مسئول و متعهد می دانیم که آموخته هایمان را به اشتراک بگذاریم واز تجربیات، نقاط قوت و دیدگاه های مختلف کارمندان و مشتریانمان در جهت اطلاع رسانی، به چالش کشیدن و گسترش تفکر خود استفاده کنیم. اینگونه است که پیشرفت می کنیم.

چنانچه سوالی دارید و یا مشکلی در سازمان خود دارید، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، متخصصین با تجربه شرکت لوناتک، برای خدمت به شما عزیزان آماده اند.


مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام
آپارات
لینکدین